Haradinaj merr dhuratë për Pashkët katolike, viziton edhe dy familje - Bota Sot
Haradinaj merr dhuratë për Pashkët katolike, viziton edhe dy familje

Aktuale

Haradinaj merr dhuratë për Pashkët katolike, viziton edhe dy familje

Më: 21 prill 2019 Në ora: 12:13
Haradinaj merr dhuratë për Pashkët katolike

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka zgjedhur të vizitojë dy familje për Pashët katolike.

Haradinaj ka vizituar familjen Palushaj në Krusheve të Madhe dhe familjen Kola në Zllakuqan të Klinës.

I pari i qeverisë poashtu ka pranuar edhe një dhuratë.

Shkrimi i tij i plotë në Facebook:

Në familjen e Petrit Palushajt në Krushevë të Madhe dhe në familjen e Prenë Kolës në Zllakuqan të Klinës për Festën e Pashkëve.

RH

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...