Çuni – Beqës: Aq shumë je frikësuar në luftë sa është dashtë me të ‘mbajtë në prehër’ - Bota Sot
Çuni – Beqës: Aq shumë je frikësuar në luftë sa është dashtë me të ‘mbajtë në prehër’

Aktuale

Çuni – Beqës: Aq shumë je frikësuar në luftë sa është dashtë me të ‘mbajtë në prehër’

Më: 26 prill 2019 Në ora: 16:28
Anton Quni

Debat i ashpër po zhvillohet në Komisionin Hetimor Parlamentar mes deputetit të PDK-së, Hajdar Beqa dhe atij të LDK-së, Anton Çuni.

Beqa e ka akuzuar Çunin se ka qenë në luftë, siç ka thënë ai, me korrespodencë.

Ndërsa deputeti i LDK-së i ka thënë Beqës se gjatë një udhëtimi me anije në liqenin e Komanit aq shumë është frikuar, sa që, siç ka thënë ai, është dashur ta “mbajë në prehër”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...