Vjen thirrja: Flora Brovina jep dorëheqje, çka po pret? - Bota Sot
Vjen thirrja: Flora Brovina jep dorëheqje, çka po pret?

Aktuale

Vjen thirrja: Flora Brovina jep dorëheqje, çka po pret?

Nga: N.H Më: 21 maj 2019 Në ora: 17:40
Flora Brovina

Dr. Binak Maxharraj përmes një shkrimi ka komentuar edhe një herë publikimin e fotografisë nga ana e deputetes së PDK-së, Flora Brovina.

Ai në këtë postim ka pyetur Borvinën pse nuk paraqet kërkesën për dorëheqje nga pozita e deputetes.

Sipas Maxharrajt, vetëm dorëheqje zbardhet fytyra e kësaj të fundit, përcjell “Bota sot”.

“Vetëm dorëheqja ta zbardhe fytyrën, leje anash ata në PDK që kokrrizën si gjelat, e që nuk të vijnë as te thembra e jote”, shkruan mes tjerash ai.

Ja shkrimi i plotë pa ndërhyrje:

FLORA BROVINA CKA PO PRETE.DOREHEQEJA ESHTE FYTYRA E JOTE.

Me foton skandaloze ia more fytyren kombit,por jo edhe PDK,sepse kete foro se bashku ju te PDK e keni zi ne nje kazan nga i cili edhe spo te lene me dale.

Ia bane qejfin Serbise qe tani kete e ka si preteskt se shqiptaret po rrejne.Por ia more fytyren vedit,familjes dhe farefisit dhe krejte Kosoves.Ua ketheve perseri dhembjen e grave te perdhunura.te cilat ti i perdhunave perseri.

Nje mal kerkesash jane ba per me u doreheqe,nuk t vyene me pozita publike e ke ba berllog.U bane edhe protesta ndaj teje ku ishte edhe Ambasadori i Britanise.

Ma mire do te te rrinte burka se ulsja e jote ne Parlament.Si humaniste,si poete si e burgosur politike me nje bagazh te cmuar ne jeten tande,i rrexove te gjitha

Vetem doreheqeja ta zbardhe fytyren,leje anash ata ne PDK qe kokorizen si gjelat,e qe ste vijne as te thembra e jote.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat