Ilir Meta arrin në Prishtinë - Bota Sot
Ilir Meta arrin në Prishtinë

Aktuale

Ilir Meta arrin në Prishtinë

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 10:44
Ilir Meta

Edhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, veçse ka arritur në Prishtinë, për të marrë pjesë në ceremoninë e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës.

Ai ka arritur në hotelin, ku po qëndrojnë ish-presidenti Bill Clinton dhe ish-sekretarja, Albright.

Meta është pritur nga ana e ish-presidentes kosovare, Atifete Jahjaga.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...