Haradinaj: Festuam me dinjiet dhe qytetari të lartë 20 vjetorin e çlirimit të vendit - Bota Sot
Haradinaj: Festuam me dinjiet dhe qytetari të lartë 20 vjetorin e çlirimit të vendit

Aktuale

Haradinaj: Festuam me dinjiet dhe qytetari të lartë 20 vjetorin e çlirimit të vendit

Nga: A.SH Më: 12 qershor 2019 Në ora: 16:30
Bill Clinton dhe Ramush Haradinaj

Kryemisnitri i vendit Ramush Haradinaj, ka falënderuar qytetarët e Kosovës duke thënë se kemi festuar me dinjiet dhe qytetari te lartë këtë 20 vjetor të çlirimit të vendit tonë.

Postmi i plotë:

Populli i Kosovës, qytetarët tanë, institucionet tona, të ndërtuara në shtetin e lirë të Kosovës, sot iu bashkuan me dinjitet dhe festuan me qytetari të lartë, shënimin e 20 vjetorit të intervenimit të NATO-së, ashtu siç e meriton, një vend i lirë, demokratik dhe i rreshtuar përkrah aleatëve tanë.

Faleminderit qytetarë të dashur!
Faleminderit Kosovë!

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...