Edhe Blerand Stavilecit i vjen rendi që të merret pak me rrahjet në LDK - Bota Sot
Edhe Blerand Stavilecit i vjen rendi që të merret pak me rrahjet në LDK

Aktuale

Edhe Blerand Stavilecit i vjen rendi që të merret pak me rrahjet në LDK

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 18:52
Blerand Stavileci

Pas një rrahje në mes zyrtarëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës në lagjen Mati në Prishtinë, saktësisht në degën “Ibrahim Rugova”, ka nxitur edhe reagimin e partisë kundërshtare të Isa Mustafës, PDK-së.

Për këtë, këshilltari i Kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Blerand Stavileci ka krahasuar dy kuvendet e PDK-së dhe LDK-së të cilat janë duke u mbajtuar tashmë e disa javë.

“Viti 2019. Kosovë. Prishtinë. Sallë lart, sallë poshtë. Njerëz lart, njerëz poshtë. Karrige lart, karrige poshtë. Karrige n’tokë, karrige n’hava”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...