Milaim Zeka ‘shpërthen’ ndaj Kadri Veselit dhe Dhurata Hoxhës: E keni shkërdhyer... - Bota Sot
Milaim Zeka ‘shpërthen’ ndaj Kadri Veselit dhe Dhurata Hoxhës: E keni shkërdhyer...

Aktuale

Milaim Zeka ‘shpërthen’ ndaj Kadri Veselit dhe Dhurata Hoxhës: E keni shkërdhyer...

Nga: D.RR Më: 11 korrik 2019 Në ora: 18:35
Milaim Zeka

Deputeti dhe kryetari i partisë euroatlantike të Kosovës (PEK), Milaim Zeka, ka thënë se ministrja Dhurata Hoxha e ka zhgënjyer thellë me kontratën ku është paguar shuma të mëdha për lobim.

“A ju vjen more marre me shkërdhy në këtë mënyrë paranë publike?!”, ka shkruar ndër tjera Zeka.

Postimi i plotë:

Njeriu qe me ka zhgenjy thelle me kete kontrate! Kjo eshte hajni e paster e parase publike. Edhe 100 milion tjera m’ i dhane keta ministra te kesaje qeverie, dijeni qe nuk ka liberalizim te vizave. Ku eshte Kadri Veseli qe lejon nje krim te tille ekonomik?! Apo eshte bere sipas konsultave paraprake me te?!

A ju vjen more marre me shkërdhy në këtë mënyrë paranë publike?!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...