Sherifi e Ahmeti përplasen keq në emision: ‘Lërna të qeverisim rehat, mos ma çel gojën’, ‘Qe s’po du’ - Bota Sot
Sherifi e Ahmeti përplasen keq në emision: ‘Lërna të qeverisim rehat, mos ma çel gojën’, ‘Qe s’po du’

Aktuale

Sherifi e Ahmeti përplasen keq në emision: ‘Lërna të qeverisim rehat, mos ma çel gojën’, ‘Qe s’po du’

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 21:46
Bilall Sherifi dhe Arben Ahmeti

Ka eskaluar debati mes Bilall Sherifit të Nismës SocialDemokrate dhe analistit Arben Ahmeti, sonte në ‘Debat Plus.

Përderisa Ahmeti  e pyeste rreth qeverisjes, Sherifi shpërtheu duke i thënë ‘’Arben lërna të qeverisim rehat, mos ma cel gojën’’.

Ahmeti: Për cka  e ke fjalën, për cka? Cka po di më shumë se unë.

Sherifi: Mos ma cel gojën po t’them

Ahmeti: Qe s’po du, qe s’po du

Sherifi: S’ke fare integriet, s’ke.

Ahmeti: Unë kam integritet. Qe 45 minuta je tu fol dhe je t’u gjujt kungja  e kritika.

Pastaj mezi u qetësua debati mes tyre, duke ua kaluar fjalën panelistëve të tjerë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...