Ministrja Hoxha raporton në komision për marrëveshjen financiare për IPA 2018 - Bota Sot
Ministrja Hoxha raporton në komision për marrëveshjen financiare për IPA 2018

Aktuale

Ministrja Hoxha raporton në komision për marrëveshjen financiare për IPA 2018

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 07:47
Dhurata Hoxha

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha sot do të raportoj para Komisionit për Integrime Evropiane.

Raportimi i saj ka të bëjë me shqyrtimin e Projektligjit për ratifikimin e Marrëveshjes financiare për IPA 2018 ndërmjet Kosovës dhe Bashkimit Evropian.

Mbledhja e komisionit mbahet në ndërtesën e Kuvendit, nga ora 13:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...