E zbulon gazetari i luftës: Ja cila UÇK u zemërua me Jusuf Buxhovin

Aktuale

E zbulon gazetari i luftës: Ja cila UÇK u zemërua me Jusuf Buxhovin

Nga: N.Sh Më: 13 korrik 2019 Në ora: 23:04
Jusuf Buxhovi

Edhe gazetari i luftës Rexhep Shahu, është kyçur në debatin e Jusuf Buxhovit në lidhje me Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës.

Pas deklaratës së Buxhovit, kanë reaguar qindra personalitete dhe ish-ushtarë të UÇK-së.

Gazetari i luftës dhe publicisti Rexhep Shahu thotë se, me Jusuf Buxhovin janë zemëruar UÇK-ja e pasluftës, pasi UÇK-ja vlera e epërme e kombit shqiptar nuk ka probleme me Buxhovin.

“UÇK - vlera e epërme e kombit shqiptar s'ka probleme me shkrimtarin Jusuf Buxhovi, UÇK e pasluftës është zemëruar me shkrimtarin”, shkruan Shahu në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat