Edhe Vlora Çitaku i ka dy fjalë për Ramush Haradinajn - Bota Sot
Edhe Vlora Çitaku i ka dy fjalë për Ramush Haradinajn

Aktuale

Edhe Vlora Çitaku i ka dy fjalë për Ramush Haradinajn

Nga: A.ZH Më: 19 korrik 2019 Në ora: 17:47
Vlora Çitaku dhe Ramush Haradinaj

Ambasadorja e Kosovës në SHBA Vlora Çitaku, ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit Ramush Haradinaj dhe ftesës si i dyshuar nga Specialja.

Çitaku ka thënë se kjo nuk është drejtësi.

“Kjo nuk është drejtësi. #Ramush Haradinaj”, ka shkruar Çitaku në rrjetet sociale.

Kujtojmë se raportet mes Haradinajt dhe Çitakut, nuk ishin relaksuese, pasi kryeministri në dorëheqje kishte thënë se Çitaku është ambasadore e Thaçit

“Janë disa prej Kosovës që i thonë shtoja edhe qeta se e largon taksën. Ambasadorja e Kosovës në SHBA, nuk është e Kosovës është e Hashim Thaçit”, kishte thënë Haradinaj./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...