Reagon edhe Lola, bashkëshortja e Daut Haradinaj - Bota Sot
Reagon edhe Lola, bashkëshortja e Daut Haradinaj

Aktuale

Reagon edhe Lola, bashkëshortja e Daut Haradinaj

Nga: H.O. Më: 20 korrik 2019 Në ora: 18:06
Lola Haradinaj

Edhe Lola Haradinaj, bashkëshortja e Dautit dhe kunata e Ramushit, ka reaguar për dorëheqjen e këtij të fundit.

Ajo në një postim në rrjetet sociale ka publikuar një foto bashkë me Ramushin, duke i vënë mbishkrimin “Me kokën lartë gjithmonë faqebardhë”…/BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...