Haradinaj takohet me Metën, ja çfarë kanë biseduar - Bota Sot
Haradinaj takohet me Metën, ja çfarë kanë biseduar

Aktuale

Haradinaj takohet me Metën, ja çfarë kanë biseduar

Nga: A.SH Më: 21 korrik 2019 Në ora: 20:44
Ramush Haradinaj dhe Ilir Meta

Kryeministri i dorëhequr i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar Presidentin e Shqipërisë Ilir Metën me të cilin kanë këmbyer mendime rreth aktualitetit politik në Kosovë, Shqipëri dhe rajon.

Postimi në Facebook:

Kënaqësi e veçantë të takoj sonte në Prishtinë Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta, bashkë me vajzën Borën. Rast i mirë për të këmbyer mendime rreth aktualitetit politik në Kosovë, Shqipëri dhe rajon. Në proceset që po kalon Kosova, angazhimi i përbashkët përballë sfidave e fuqizon faktorin shqiptar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat