Anton Quni e Vjosa Osmani, mirëpresin bashkëatdhetarët që janë me pushime në Kosovë - Bota Sot
Anton Quni e Vjosa Osmani, mirëpresin bashkëatdhetarët që janë me pushime në Kosovë

Aktuale

Anton Quni e Vjosa Osmani, mirëpresin bashkëatdhetarët që janë me pushime në Kosovë

Nga: V.R Më: 5 gusht 2019 Në ora: 22:29
Anton Quni Vjosa Osmani

Kryetari i degës së LDK-së në Prizren Anton Quni, së bashku me deputetën e LDK-së, Vjosa Osmanin, kanë mirëpritur një grup bashkëatdhetarësh nga diaspora të cilët kanë ardhë me pushiume në Kosovë, shkruan “Bota sot”.

Postimi plotë i Qunit:

Sot, se bashku me bashkëpunetorë, dhe kolegen Vjosa Osmani, kam takuar bashkatdhetarët që janë me pushime në Kosovë.

Ne takimin e ngrohtë, kemi bashkëbiseduar rreth situates aktuale neper te cilen po kalon vendi yne dhe me theks te vecant rreth preokupimeve dhe shqetesimeve te bashkeatdhetareve.

Ju faleminderit per kohen tuaj dhe dhuraten e cmueshme qe me dhuruat.

Kjo orë e bukur qe me dhuruat ju, do te me kujtoj gjithmonë se eshte koha e fundit qe te ndryshojme situaten politike, ekonomike e sociale ne Kosove, ne menyre qe te krijojme ambient te sigurt e joshes, edhe per juve qe ta mendoni kthimin ne vendlindje, per te investuar e jetuar ketu.

Zoti ju bekofte!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...