Veprimtari politik i bashkohet AAK-së - Bota Sot
Veprimtari politik i bashkohet AAK-së

Aktuale

Veprimtari politik i bashkohet AAK-së

Nga: A.ZH Më: 10 gusht 2019 Në ora: 20:10
Daut Haradinaj dhe Sylë Bytyqi

Daut Haradinaj nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, ka prezantuar anëtarin më të ri të kësaj partie.

Haradinaj në një postim në Facebook, ka bërë të ditur se në AAK është anëtarësuar veprimtari politik Sylë Bytyqi nga Orllati, përcjell Bota sot.

“Me shumë respekt e pranova një veprimtar politik në AAK. Sylë Bytyqi nga Orllati më nderoi me vullnetin e tij për të kontribu për të ardhmën. Sylës i dëshiroj suksese”, ka shkruar Haradinaj../BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...