Kështu e festuan ditëlindjen Gani Dreshaj dhe Bekë Berisha - Bota Sot
Kështu e festuan ditëlindjen Gani Dreshaj dhe Bekë Berisha

Aktuale

Kështu e festuan ditëlindjen Gani Dreshaj dhe Bekë Berisha

Nga: A.M. Më: 14 gusht 2019 Në ora: 16:44
Gani Dreshaj, Ramush Haradinaj dhe Bekë Berisha

AAK-ja sot ka festë. Pasi që dy zyrtarët e kësaj partie e kanë ditëlindjen.

Deputetët nga radhët e partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Gani Dreshaj, dhe Bekë Berisha kanë festuar ditëlindjen e tyre në prani të kryeministrit në largim, njëkohësisht edhe kryetarit të partisë së tyre.

Ramush Haradinaj përmes një postimi në Facebook,i ka uruar ata dy, duke  shkruar “sot një dolli për shëndet të mirë në ditëlindjen e 54-të të Ganiut dhe të 41-të të Bekës”

Postimi i plotë:

Sot një dolli për shëndet të mirë në ditëlindjen e 54-të të Ganiut dhe të 41-të të Bekës. Urime miq ditëlindja!

RH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...