Deputetja e VV-së paralajmëron fundin e PDK-së - Bota Sot
Deputetja e VV-së paralajmëron fundin e PDK-së

Aktuale

Deputetja e VV-së paralajmëron fundin e PDK-së

Nga: A.M. Më: 14 gusht 2019 Në ora: 17:52
Arbërie Nagavci

“Dekada e gënjeshtrave” kështu e ka quajtur deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci,  dekadën e fundit, kjo përshkak të qeverisjes së PDK-së.

Ajo përmes një postimi në Facebook, ka paralajmëruar fundin e tyre dhe se ka shkruar se sa herë e sa vite na kanë gënjyer, por që si kanë demantuar hapur, duke iu referuar demantit të fundit të bërë nga ambasadori britanik, Ruairi O’Connell, ndaj Dhurata Hoxhës, ministres së integrimeve.

Postimi i plotë:

Dekada e gënjeshtrave

Sa herë e sa vite na kanë gënjyer, por që si kanë demantuar hapur. Tashmë ju ka ardhur fundi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...