Milaim Zeka “kapet” Live në emision me gazetarin: “Ti më me vlerësu se sa vlej unë …, “Ti a je supermen a?! - Bota Sot
Milaim Zeka “kapet” Live në emision me gazetarin: “Ti më me vlerësu se sa vlej unë …, “Ti a je supermen a?!

Aktuale

Milaim Zeka “kapet” Live në emision me gazetarin: “Ti më me vlerësu se sa vlej unë …, “Ti a je supermen a?!

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 21:45
Milaim Zeka

Kryetari i Partisë  Euro- Atlantike, Milaim Zeka është përplasur në  emisionin “Debat Plus” në  RTV Dukagjini me moderatorin, Fidan Rama dhe me panelistët e ftuar.

Derisa Milaim Zeka fliste pë r programin e PEK-ut dhe për ekspertë te kë saj partie, gazetari Fidan Rama e pyeti se kush janë  ata ekspertë .

Reagimi i Zekës ishte i menjëhershëm, i cili tha se ka shumë ekspert duke mos dhënë emra.

Kjo e shtyri gazetarin që  të  pyes se si ka ai kapacitete i vetë m të  hyjë në zgjedhje.

“Kush është një moderator me më vlerësu në se kam unë apo një parti kapacitete”, tha Milaim Zeka.

I menjëhershëm që reagimi i drejtuesit të  emisionit- Fidan Rama i cili i tha se a “jeni ju një supermen, që  të  flisni pë r të  gjitha temat”.

Zeka u përgjigj duke thënë se ai ka shumë ekspertë në parti, por që media nuk po i thërrasin ata në debate.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...