Nitaj: AAK-PSD është 1.2% para të dytit, akoma s’keni parë asgjë - Bota Sot
Nitaj: AAK-PSD është 1.2% para të dytit, akoma s’keni parë asgjë

Aktuale

Nitaj: AAK-PSD është 1.2% para të dytit, akoma s’keni parë asgjë

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 12:32
Muharrem Nitaj dhe Ramush Haradinaj

Ish-deputeti i AAK’së, Muharrem Nitaj, duke iu referuar një sondazhi të fundit, thotë se koalicioni AAK-PSD është 1.2 për qind para partisë së dytë.

Mirëpo Nitaj thotë se ‘akoma nuk keni parë asgjë’.

Ai shkruan në FB:

I kemi lene mbrapa gjithe te tjeret. AAK-PSD Kosove 100%, 1.2 % para te dytit, po pritni se hala nuk keni pare asgje

Shihemi me 6 Tetor!!!

#meRamushHaradinajnKryeminister

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat