AAK-së i bashkohen edhe dy kuadro të reja - Bota Sot
AAK-së i bashkohen edhe dy kuadro të reja

Aktuale

AAK-së i bashkohen edhe dy kuadro të reja

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 20:31
Pamje nga takimi

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës gjatë ditës së sotshme ka publikuar dhe dy prurje të reja në parti.

Nënkryetari i kësaj partie, Daut Haradinaj përmes një postimi në Facebook ka prezantuar Prof.Dr Vezir Rexhepi dhe Astrit Hulaj si anëtarët më të ri të partisë.

Për më shumë lexojeni postimin e plotë të Daut Haradinajt:

Sot konceptit tonë për shtet 100%, ju bashkuan edhe Prof.Dr. Vezir Rexhepi dhe Astrit Hulaj.
Vlerat e tilla të respektuara që po i bashkohen rrugëtimit tonë, tregojnë që 100% Kosovë po jetësohet.
Na priftë e mbara!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...