Totaj: Vjosa tregoi pafuqinë e saj, kur tha se Mustafa do t’i zgjedh ministrat - Bota Sot
Totaj: Vjosa tregoi pafuqinë e saj, kur tha se Mustafa do t’i zgjedh ministrat

Aktuale

Totaj: Vjosa tregoi pafuqinë e saj, kur tha se Mustafa do t’i zgjedh ministrat

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 18:29
Kandidati i PDK-së për deputet, Shaqir Totaj

Kandidati i PDK-së për deputet, Shaqir Totaj, beson se PDK do të dalë fituese në zgjedhjet e 6 tetorit.

Ai tha në emisionin Frontal në T7 se arsyeja e parë është që PDK po transformohet dhe e dyta, ka të bëjë me vlerat e reja që i janë shtuar PDK’së.

Totaj përmendi edhe luftën kundër korrupsionit dhe nepotzimit që sipas tij është pritur mirë nga elektorati.

‘Korrupsioni nuk është problem vetëm i një partie, por fakti që dikush e pranon tregon se do jenë ata të cilët do marrin flamurin për këtë luftë,’ tha ai.

Ndërsa Totaj, foli edhe për kandidaten për kryeministre nga radhët e LDK’së. Ai tha se Osmani është e pafuqishme dhe këtë e dëshmoi me një fjali që tha në momentin kur u zgjodh kandidate për kryeministër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...