Sot nënshkruhet lista e re e barnave esenciale - Bota Sot
Sot nënshkruhet lista e re e barnave esenciale

Aktuale

Sot nënshkruhet lista e re e barnave esenciale

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 07:25
Ilustrim

Sot mbahet ceremoninë e nënshkrimit të listës së re të barnave esenciale, e cila është ndryshuar pas një pune të një grupi ekspertësh.

Në këtë ceremoni do të marrë pjesë ministri i Shëndetësisë në detyrë, Uran Ismaili dhe ish-kreyparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...