Daut Haradinaj vazhdon fushatën nëpër Dukagjin - Bota Sot
Daut Haradinaj vazhdon fushatën nëpër Dukagjin

Aktuale

Daut Haradinaj vazhdon fushatën nëpër Dukagjin

Më: 2 tetor 2019 Në ora: 23:26
Daut Haradinaj

Kandidati numër 50 nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Daut Haradinaj, ka vazhduar fushatën e tij nëpër Dukagjin. Ai ka mbajtur një tubim me banorët e Strellcit të Poshtëm.

“Edhe Strellci i Poshtëm po e vulosë fitoren”, ka thënë Haradinaj në profilin e tij në Facebook.

“Kundërshtarët e shtetësisë 100% do e marrin përgjigjen me 6 tetor. Ky mobilizim dhe kjo përkrahje duket sikur në vitet e 90-ta kur Rugova e filloi shkëputjen nga Serbia e deri tek lufta e UÇK-së kur u bashkuan pushkët tona edhe perendimi mori vendime. Na priftë e mbara!”

Ky është postimi i plotë i tij:

Edhe Strellci i Poshtëm po e vulosë fitoren.

Kundërshtarët e shtetësisë 100% do e marrin përgjigjen me 6 tetor. Ky mobilizim dhe kjo përkrahje duket sikur në vitet e 90-ta kur Rugova e filloi shkëputjen nga Serbia e deri tek lufta e UÇK-së kur u bashkuan pushkët tona edhe perendimi mori vendime.

Na priftë e mbara!
DH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...