Lutfi Haziri nuk e përballon dot fitoren e VV-së, fyen rëndë komentuesit në Facebook - Bota Sot
Lutfi Haziri nuk e përballon dot fitoren e VV-së, fyen rëndë komentuesit në Facebook

Aktuale

Lutfi Haziri nuk e përballon dot fitoren e VV-së, fyen rëndë komentuesit në Facebook

Nga: D.RR Më: 3 nëntor 2019 Në ora: 12:07
Lutfi Haziri

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, sikurse i rrefen Kurtit si mund të bëhet kryeministër! Ai ka thënë se emri i kryeministrit kalon nëpër zyre të LDK-së.

“Është e qartë është se emri i kryeministrit kalon nëpër zyre të LDK-së!”, shkruan Haziri.

Kryetari i Gjilanit, tutje ka thënë se asnjë parti s’mund ta formojë qeverinë e vetme.

“Tashmë dihet që asnjë parti s’mund ta formojë qeverinë e vetme sepse sistemi zgjedhor në Kosovë nuk e mundëson këtë. Ky vend ka nevojë për qeverisje të mirë si për ajër”.

Ky shkrim i Hazirit ka pasuar me reagime në facebook. Dhe ja, sa ulët e me cilin fjalorë i përgjigjet njeriu “goxha i madh” nga partia e dytë opozitare në Kosovë:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat