4 fjali, 10 gabime gjuhësore, Besa Gaxherri i gëzohet mandatit të ri si deputete - Bota Sot
4 fjali, 10 gabime gjuhësore, Besa Gaxherri i gëzohet mandatit të ri si deputete

Aktuale

4 fjali, 10 gabime gjuhësore, Besa Gaxherri i gëzohet mandatit të ri si deputete

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 21:33
Besa Gaxherri

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besa Gaxherri nëpërmjet një postimi në Facebook ka falënderuar votuesit e saj.

“Ne gjithemon fitojm!”, ka shkruar Gaxherri, ku në 3 fjalë ka bërë 3 gabime gjuhësore.

“Jam krenare me votuesit e mi qe ne te gjitha mandatet vleresuan punen time profesionale dhe korrekte”, ka vazhduar ajo duke bërë gabime të njëpasnjëshme në të shkruar.

Gaxherri, drejtë nuk e ka shkruar as fjalën “Faleminderit”, por “Falemnderit!.

Ky është postimi i saj:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat