Albin Kurti në stadium për ta parë ndeshjen Kosovë – Angli - Bota Sot
Albin Kurti në stadium për ta parë ndeshjen Kosovë – Angli

Aktuale

Albin Kurti në stadium për ta parë ndeshjen Kosovë – Angli

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 18:04
Albin Kurti

Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, ndodhet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë për ta parë ndeshjen midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Anglisë.

Postimi në Facebook:

Më lart se kaq nuk është e mundur, sepse Anglia e Franca sot janë dy kombëtaret më të mira në botë. Njërën e pret Kosova, kurse tjetrën e pret Shqipëria. Rezultati në Prishtinë e ndihmon atë në Tiranë. Ju përshëndes nga tribunat e Lindjes në "Fadil Vokrri". FORCA!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat