Haradinaj merr pjesë në “Javën e Kuzhinës Italiane” - Bota Sot
Haradinaj merr pjesë në “Javën e Kuzhinës Italiane”

Aktuale

Haradinaj merr pjesë në “Javën e Kuzhinës Italiane”

Më: 18 nëntor 2019 Në ora: 20:39
Pamje nga takimi

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka marrë pjesë në “Javën e Kuzhinës Italiane”, bashkë me ambasadorin italian, Piero Cristoforo Sardi.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

“Njohja dhe respekti për kulturat e ndryshme është baza më e fuqishme në ndërtimin e marrëdhënieve të forta dhe miqësive të qëndrueshme. Kënaqësi të isha pjesëmarrës në “Javën e Kuzhinës Italiane” bashkë me ambasadorin italian, Piero Cristoforo Sardi”, ka shkruar Haradinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat