Djali Smajl Hajdarajt tregon se a do të merr pjesë në Gjykatën Speciale si dëshmitar - Bota Sot
Djali Smajl Hajdarajt tregon se a do të merr pjesë në Gjykatën Speciale si dëshmitar

Aktuale

Djali Smajl Hajdarajt tregon se a do të merr pjesë në Gjykatën Speciale si dëshmitar

Nga: V.R Më: 11 dhjetor 2019 Në ora: 21:37
Shpëtim Hajdaraj

Djali i Smajl Hajdarajt, Shpëtim Hajdaraj, në një prononcim publik në një nga televizionet vendore, ka deklaruar se në rast se Gjykata Speciale e merrë dhe e shqyrton rastin e babait të tij, ai do të jetë i pranishëm në Gjykatë.

“Po, nëse bëhet fjalë për rastin e babait tim, do të jemë aty”, tha ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat