Gjeneral Naim Maloku ka një pyetje për Albin Kurtin: A e din se...? - Bota Sot
Gjeneral Naim Maloku ka një pyetje për Albin Kurtin: A e din se...?

Aktuale

Gjeneral Naim Maloku ka një pyetje për Albin Kurtin: A e din se...?

Nga: N.Sh Më: 16 janar 2020 Në ora: 17:32
Naim Maloku

Gjenerali dhe politikani Naim Malokut, ka pyetur liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin se po të shkohet në zgjedhje të reja për një votë ke me i dhënë 5 ministri, kryeparlamentarin dhe presidentin.

Këtë pyetje ia ka shtruar pas ofertës së LDK-së, që i ka dërguar Vetëvendosjes, e që si duket VV-ja e ka kundërshtuar këtë.

“A e din Albin Kurti?

Po qe se shkohet në zgjedhje të reja ,vetem nëse i fiton 51 deputet se përndryshe për një votë ka me i dhënë 5 ministri, Kryeparlamentarin dhe Presidentin!

Do të ishte normale dhe demokratike, sepse kjo është DEMOKRACIA!”, shkruan Maloku në Facebook, transmeton gazeta “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat