E qartë gjithçka: Kjo është arsyeja pse Albin Kurti frikësohet të bëhet kryeministër?

Aktuale

E qartë gjithçka: Kjo është arsyeja pse Albin Kurti frikësohet të bëhet kryeministër?

Nga: V.R Më: 17 janar 2020 Në ora: 12:45
Alma Lama

Ish-deputetja e LDK-së, njëherit dhe ish-ambasadorja e Kosovës në Itali, Alma Lama, nëpërmjet një deklarate publike në Facebook, ka shkruar se marrëveshja me Serbinë del të jetë shkaktar që, kandidati potencial për kryeministër Albin Kurti, ka frkë të merr përgjegjësinë.

“Frika nga marreveshja me Serbine....”, shkruan ajo.

Image
 
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat