Agim Veliu mban takim me udhëheqësit e Agjencive dhe Departamenteve të MPB dhe AP-së - Bota Sot
Agim Veliu mban takim me udhëheqësit e Agjencive dhe Departamenteve të MPB dhe AP-së

Aktuale

Agim Veliu mban takim me udhëheqësit e Agjencive dhe Departamenteve të MPB dhe AP-së

Më: 10 shkurt 2020 Në ora: 14:05
Agim Veliu

Ministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Agim Veliu, ka zhvilluar sot një takim njoftuar me udhëheqësit e Agjencive dhe Departamenteve të Ministrisë së Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike.

Me këtë rast, ministri Veliu, para menaxhmentit të lartë të ministrive theksoi se është i bindur se gjatë këtij mandati do të ketë një bashkëpunim të mirë, të bazuar në mirëbesim, transparencë dhe llogaridhënie.

Njoftimi i plotë:

Ministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, z. Agim Veliu, ka mbajtur takimin e parë njoftues me udhëheqësit e Agjencive dhe Departamenteve të Ministrisë së Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike.

Me këtë rast, ministri Veliu, para menaxhmentit të lartë të Ministrisë theksoi se është i bindur se gjatë këtij mandati do të ketë një bashkëpunim të mirë, të bazuar në mirëbesim, transparencë dhe llogaridhënie.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat