Zbulohet mesazhi i deputetit Lushtaku për Vjosa Osmanin kur vendosi foton e Thaçit pas saj - Bota Sot
Zbulohet mesazhi i deputetit Lushtaku për Vjosa Osmanin kur vendosi foton e Thaçit pas saj

Aktuale

Zbulohet mesazhi i deputetit Lushtaku për Vjosa Osmanin kur vendosi foton e Thaçit pas saj

Më: 14 shkurt 2020 Në ora: 11:44
Mergim Lushtaku dhe Vjosa Osmani

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Mërgim Lushtaku, dje vendosi fotografinë e presidentit Hashim Thaçi mbas shpinës së kryeparlamentares Vjosa Osmanit në Kuvend.

Veprimi i Lushtakut me vendosjen e fotografisë së Thaçit në Kuvend, vjen mbasi Vjosa Osmani largoi fotografinë e presidentit nga zyra e saj.

‘Inspirohu’ – ishte mesazhi i shkurt i Mërgim Lushtakut drejtue Osmanit mbas vendosjes së fotos.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat