Foto të reja, përshendetja e ngrohtë Thaçi – Kurti – Osmani - Bota Sot
Foto të reja, përshendetja e ngrohtë Thaçi – Kurti – Osmani

Aktuale

Foto të reja, përshendetja e ngrohtë Thaçi – Kurti – Osmani

Më: 17 shkurt 2020 Në ora: 21:11
Hashim Thaçi dhe Albin Kurti

Janë publikuar fotografi të reja ku shihet shtrëngimi i duarve mes Presidentit të vendit Hashim Thaçi dhe Kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, ku i fundit ka marrë pjesë në pritjen shtetëore të organizuar nga presidenti.

Gjatë ceremonisë së pritjes Thaçi dhe Kurti, i kanë shtrënguar duart.

Po ashtu, Thaçi ka shtrënguar duart edhe me kryetaren e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat