Kraki: Jepni fund edhe misioneve shoppingo-turistike në emër të diplomacisë - Bota Sot
Kraki: Jepni fund edhe misioneve shoppingo-turistike në emër të diplomacisë

Aktuale

Kraki: Jepni fund edhe misioneve shoppingo-turistike në emër të diplomacisë

Nga: A.ZH Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 17:25
Nezir Kraki

Edhe profesori dhe ligjëruesi në Universitetin e Parisit Nezir Kraki, ka reaguar pas demantimit nga zyrtarëve të Xhamajkës, se e kanë njohur pavarësinë e Republikës së Kosovës.

Kraki ka thënë se 6 tetori e ka ndalur ciklin e zhbërjes së Kosovës.

Sipas tij, ka ardhur koha që t’i jepet fund edhe misioneve “shoppingo-turistike” në emër të diplomacisë, përcjell Bota sot.

Postimi i Krakit në Facebook:

Çnjohjet kurrë s’u demantuan. Boll keq!

Jemi me fat që 6 tetori e ndali ciklin e zhbërjes së Kosovës.

Ka ardhe koha që t’i jepet fund edhe misioneve shoppingo-turistike në emer të diplomacisë./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat