Pamje nga shtëpia e Xhabir Zharkut, që sot u bastis nga policia!

Aktuale

Pamje nga shtëpia e Xhabir Zharkut, që sot u bastis nga policia!

Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 20:40
Xhabir Zharku

Në Kaçanik policia ka bastisur pronat e familjarëve të Xhabir Zharkut.

Aty kanë gjetur disa armë dhe pajisje elektronike.

Por, familja mohon se ato janë përdorur për kërcënimin e prokurorit të rastit të ish-kryetarit të Kaçanikut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat