Andi Bushati ka disa fjalë për VV-në pas sharjeve nga Edi Rama - Bota Sot
Andi Bushati ka disa fjalë për VV-në pas sharjeve nga Edi Rama

Aktuale

Andi Bushati ka disa fjalë për VV-në pas sharjeve nga Edi Rama

Nga: G.B Më: 19 maj 2020 Në ora: 16:17
Andi Bushati

Analisti nga Shqipëria, Andi Bushati, ka reaguar lidhur me deklaratat që ka bërë kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, për Lëvizjen Vetëvendosje.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se për VV nuk ka çertifikatë më të mirë pastërtie dhe dinjtiteti, sesa sharjet dhe aludimet që mori nga autokrati i Tiranës, që masakron popullin e vet, përcjell Bota sot.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

Nuk ka çertifikatë me te mire pastertie dhe dinjiteti per Vetëvendosjen sesa sharjet dhe aludimet qe mori mbreme nga autokrati i Tiranes qe masakron popullin e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat