Andi Bushati: Isa patericë e Thaçit dhe Avdullahu si patericë e patericës, shikoni kë mandatoi qeveria për dialog

Aktuale

Andi Bushati: Isa patericë e Thaçit dhe Avdullahu si patericë e patericës, shikoni kë mandatoi qeveria për dialog

Nga: G.B Më: 6 qershor 2020 Në ora: 10:59
Andi Bushati

Analisti nga Shqipëria, Andi Bushati, ka reaguar pas heqjes së reciprocitetit nga Qeveria e Kosovës ndaj Serbisë.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se ata që kishin dyshime se Isa shërbente si patericë e Thaçit dhe Avdullahu si patericë e patericës, le të shikojnë se kë mandatoi qeveria për dialog, përcjell Bota sot.

Ai ka thënë se tani mund të besojnë po të duan.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

Per te gjithe ata qe kishin dyshime se Isa sherbente si paterice e Thaçit dhe Avdullai si paterice e paterices, le te shikojne se ke mandatoi qeveria per dialogun. Tani BESO-ni po te doni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat