Vlora Çitaku publikon fotografi emocionuese: Ndjenjë e madhe e gëzimit që ne përjetuam … - Bota Sot
Vlora Çitaku publikon fotografi emocionuese: Ndjenjë e madhe e gëzimit që ne përjetuam …

Aktuale

Vlora Çitaku publikon fotografi emocionuese: Ndjenjë e madhe e gëzimit që ne përjetuam …

Më: 12 qershor 2020 Në ora: 08:52
Vlora Çitaku

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku me anë të disa imazheve ka kujtuar 12 qershorin, ditën e çlirimit të Kosovës.

“Ndjenjë e madhe e gëzimit që ne përjetuam duke shikuar këto gra të reja dhe burra të guximshëm teksa marshuan në rrugët e qyteteve tona, mes brohoritjeve të qytetarëve të shumtë”, ka shkruar mes tjerash ajo në llogarinë e saj në Instagram.

Çitaku ka shpërndare disa fotografi, për të cilat thotë se ato nuk kanë nevojë për përshkrim pasi që flasin vetë.

Image
Insta
Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat