Infektohet Isa Mustafa me Covid-19, reagon anëtari i PSD-së - Bota Sot
Infektohet Isa Mustafa me Covid-19, reagon anëtari i PSD-së

Aktuale

Infektohet Isa Mustafa me Covid-19, reagon anëtari i PSD-së

Nga: E.R Më: 10 korrik 2020 Në ora: 15:27
Foto Ilustrim

Nol Nushi nga Partia Socialdemokrate, ka reaguar me anë të një postimi në Facebook, për infektimin e Isa Mustafës me Covid-19.

‘’Gëzimi i militantit që Isa Mustafa del pozitiv ne Covid-19, tregon për shpërlarjen e trurit dhe kalbjen e mendjes ne këtë subjekt’’, ka shkruar Nushi në Facebook, transmeton ''Bota sot''.

Ai ka thënë se ka veç armiq që duhen eliminuar, disa eliminohen me gjykatën e padrejtë speciale e disa të tjerë përmes virusit.

Postimi i plotë në Facebook

Gezimi i militantit qe Isa Mustafa del pozitiv ne Covid, tregon per shperlarjen e trurit dhe kalbjen e mendjes ne kete subjekt.

Interesi vetjak dhe suksesi i liderit i ka dehumanizuar. Per keta nuk ka rivale ose kundershtare, ka vec armiq qe duhen eliminuar. Disa eliminohen me gjykaten e padrejte speciale e disa te tjere permes virusit.

Kur patem dhene doreheqje, keta te njejtit nuk na ngushellonin e as nuk merrnin pjese as ne varrime te familjareve te ngushte, ndonese kishim qene shoke e shoqe per mbi 10 vite. Disa na ngushellonin privatisht, fshehurazi.

Nuk ka mundesi qe politikanet e dehumanizuar te qeverisin ne te mire te njerezve.

Nol Nushi nga Partia Socialdemokrate, ka reaguar me anë të një postimi në Facebook, për infektimin e Isa Mustafës me Covid-19.

‘’Gëzimi i militantit që Isa Mustafa del pozitiv ne Covid-19, tregon për shpërlarjen e trurit dhe kalbjen e mendjes ne këtë subjekt’’.

Ka veç armiq që duhen eliminuar. Disa eliminohen me gjykatën e padrejtë speciale e disa të tjerë përmes virusit.

Postimi i plotë në Facebook

Gezimi i militantit qe Isa Mustafa del pozitiv ne Covid, tregon per shperlarjen e trurit dhe kalbjen e mendjes ne kete subjekt.

Interesi vetjak dhe suksesi i liderit i ka dehumanizuar. Per keta nuk ka rivale ose kundershtare, ka vec armiq qe duhen eliminuar. Disa eliminohen me gjykaten e padrejte speciale e disa te tjere permes virusit.

Kur patem dhene doreheqje, keta te njejtit nuk na ngushellonin e as nuk merrnin pjese as ne varrime te familjareve te ngushte, ndonese kishim qene shoke e shoqe per mbi 10 vite. Disa na ngushellonin privatisht, fshehurazi.

Nuk ka mundesi qe politikanet e dehumanizuar te qeverisin ne te mire te njerezve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat