Ramush Haradinaj shprehë ngushëllime familjes Buzhala - Bota Sot
Ramush Haradinaj shprehë ngushëllime familjes Buzhala

Aktuale

Ramush Haradinaj shprehë ngushëllime familjes Buzhala

Nga: B.F Më: 11 korrik 2020 Në ora: 15:58
Ramush Haradinaj

Me rastin e vdekjes së babait Berat Buzhala ka shprehur ngushllime edhe Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj transmeton “Bota sot”.

 Ai përmes postimit të tij në “Facebook”ju ka shprehur ngushëllime familjes Buzhala dhe ka ndar dhimbje me ta.

Postimi i plotë:

I pikëlluar për ndarjen nga jeta të mikut tim Bashor Buzhala.

Shpreh ngushëllime për familjen dhe ndaj dhembjen me ta.

Do e kujtoj gjithmonë!

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat