Ky ishte reagimi i vëllaut të Vjosës derisa shpifnin për babain e tij

Aktuale

Ky ishte reagimi i vëllaut të Vjosës derisa shpifnin për babain e tij

Nga: H.O. Më: 12 korrik 2020 Në ora: 19:48
Dani Osmani

Ditë më parë në media janë publikuar të dhëna kinse babai i kryeparlamentares, Vjosa Osmanit, Raif Osmani ka qenë pjesë e armatës serbe. Madje në një foto të publikuar të dy personave me uniformë të Serbisë, njëri etiketohej si Raif Osmani. Por i menjëherëshëm ishte reagimi i kryeparlamentares Osmani duke demantuar këto shpifje, e poashtu ka reaguar edhe vetë personi i etiketuar, babai i saj.

Reagime të shumta ka pasur edhe nga institucionet dhe personat përgjegjës.

Një reagim e kishte bërë edhe vëllau i Vjosa Osmanit, Dani Osmani, duke shpërndarë postimin e motrës së tij.

“Flliqesira”, është komenti i vetëm që ai bën në këtë postim./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat