Familja e Haki Imerit publikon edhe një dokument: Ata që pranuan para gjatë luftës, tani janë milionerë

Aktuale

Familja e Haki Imerit publikon edhe një dokument: Ata që pranuan para gjatë luftës, tani janë milionerë

Nga: E.R Më: 16 korrik 2020 Në ora: 08:46
Haki Imeri

Nga familja e ish-veprimtarit të LDK-së, Haki Imerit kanë reaguar sërish përmes një postimi në Facebook, në reagimin e tyre të fundit duke publikuar edhe dokument që sipas tyre edhe oficeret e karrierës kanë pranuar shuma të mëdha gjatë luftës ku po rezultojnë të jenë milioner.

Postimi i plotë në Facebook

Siç po shihet ne kete dokument edhe oficeret e carrieres kane pranuar mjete por ne shuma modeste ,shumefish me te vogla se kmandantet e shtabit dhe te zonave .Lufta pa mjete nuk behet vetem nje eshte e çuditshme se gjithe ata qe kane pranuar shuma te medha gjate luftes, po rezultojne te jene milioner paslufte a eshte kjo rastesi , apo ishin komandantet tregtar lufterash te suksheshme kete pergjigje deshirojne ata qytatar qe dhane mjete per luften.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat