Belgjikë, përkrahësit të Thaçit i dëmtohet varri i nënës

Aktuale

Belgjikë, përkrahësit të Thaçit i dëmtohet varri i nënës

Më: 19 korrik 2020 Në ora: 20:35
Valon Avdija

Gati për një javë, çdo ditë bëri nga 200 kilometra për të shkuar në Hagë.

Këtë rrugë nga Belgjika, Valon Avdijaj e bënte për ta mbështetur presidentin Hashim
Thaçi që po intervistohej nga prokurorët e Zyrës së Specializuar.

Madje ai edhe i këndonte ish-komandatit të UÇK-së.Por këtë përkrahje që shfaqi publikisht për Thaçin duket se ia pa sherrin.

Këtij ia dëmtuan varrin e nënës në Bruksel, dhe ky është i sigurt që kjo i ndodhi si pasojë e bindjeve të tij politike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat