Ministri Quni raporton në Komisionin e Sigurisë dhe Mbrojtjes

Aktuale

Ministri Quni raporton në Komisionin e Sigurisë dhe Mbrojtjes

Më: 22 korrik 2020 Në ora: 06:33
Anton Quni

Komisioni për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes sot mban mbledhje.

Rendi i ditës:                                                     

1.    Miratimi i rendit të ditës;
2.    Miratimi i procesverbaleve nga mbledhjet e komisionit të mbajtura me datë 19.05.2020 dhe 16.06.2020;
3.    Raportimi i Ministrit të Mbrojtjes z.Anton Quni
5.    Të ndryshme.
 
Vendi: N10 Koha: 10:00 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat