Vajza e Xhemajl Mustafës godet LDK-në: Unë qe 20 vjet po kërkoj drejtësi, i kam fshi duart prej bashkëpartiakëve të babait

Aktuale

Vajza e Xhemajl Mustafës godet LDK-në: Unë qe 20 vjet po kërkoj drejtësi, i kam fshi duart prej bashkëpartiakëve të babait

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 11:26
Xhemajl Mustafa dhe Berianë Mustafa, foto ilustrim nga "Bota sot"

Pas deklaratave të liderit të LDK-së, Isa Mustafa i cili akuzoi zyrtarët e partisë së tij që nuk po i dalin zot Avdullah Hotit, ka reaguar edhe vajza e ish-veprimtarit të vrarë të kësaj partie, Xhemajl Mustafa.

Berianë Mustafa ka shkruar në facebook se sa mirë po dinë me e shfajësu veten.

Ajo tha që tash e 20 vjet po kërkon drejtësi për vrasjen e babait dhe se moti ka hequr dorë nga bashkëpartiakët e babait.

Reagimi i plotë:

Sa mirë po dini me shfajësu edhe mbrojte veten…avokatë të mirë, miliona në dispozicion për mbrojtje, e të gjithe mekanizmat shtetërorë për të treguar që jeni të pafajshëm. E unë qe 20 vite as te kush me kërku drejtësi për vrasje të babës nuk po di.

Moti i kam fshi duart edhe prej bashkëpartiakëve të tij.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat