Kjo është pasuria e Haki Abazit - Bota Sot
Kjo është pasuria e Haki Abazit

Aktuale

Kjo është pasuria e Haki Abazit

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 11:07
Haki Abazi

Ish-kryeministri i Kosovës, Haki Abazi, ka deklaruar në Agjencinë Kundër Korrupsionit se posedon letra me vlerë prej 140.000 eurove në New York, 70.000 në Muncicipal Bonds dhe në Band Invest Chase.

Pasuria marramendëse e Abazit mbetet në shtëpi e banesa.

Afër 1 milionë euro ai ka pasuri të paluajtshme, në shtëpi e tokë të trashëguar.

Lista e deklarimeve:

Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat