PDK mbanë konferencë për media – A do ta qartësoj qëndrimin për mocionin dhe hyrjen në qeveri?

Aktuale

PDK mbanë konferencë për media – A do ta qartësoj qëndrimin për mocionin dhe hyrjen në qeveri?

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 13:15
PDK

Partia Demokratike e Kosovës do të mbajë sot një konferencë për media.

Konferenca e PDK-së vjen pas zhvillimeve të fundit politike, dhe hapjes së mundësisë reale që kjo parti t’i bashkohet qeverisë Hoti.

Ndonëse nuk dihet tema se për çka do të flitet në këtë konferencë, aty pritet të bëhet i ditur edhe qëndrimi lidhur me mocionin e VV-së për rrëzimin e qeverisë.

Konferenca e PDK-së do të mbahet në orën 16:00 në selinë e kësaj partie.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat