Qorrolli i ashpër me politikanët, për pushtet të gjithë u bëtë bashkë, i harruat vijat e kuqe - Bota Sot
Qorrolli i ashpër me politikanët, për pushtet të gjithë u bëtë bashkë, i harruat vijat e kuqe

Aktuale

Qorrolli i ashpër me politikanët, për pushtet të gjithë u bëtë bashkë, i harruat vijat e kuqe

Nga: A. J Më: 10 gusht 2020 Në ora: 14:27
Vigan Qorolli

Partitë politike në Kosovë gjatë fushatave zgjedhore gjithmonë vendosin vija të kuqe ndaj partive tjera derisa pas mbarimit të zgjedhjeve kjo gjë harrohet lehtë.

Derisa Vetëvendosje gjithmonë kishte vija të kuqe ndaj Partisë Demokratike të Kosovës(PDK) se fundmi harroj gjithçka dhe i kërkoj mbështetje PDK-së për mocion ndaj Qeverisë Hoti.

Juristi Vigan Qorrolli është shprehur i bindur se kjo është një metode e sofistikuar e hipokrizisë politike ne Kosove.

Qorolli përmes një postimi në facebook ka shkruar se Shkrirja e përnjëhershme e vijave te kuqe — kjo metode e sofistikuar e hipokrizisë politike ne Kosove!

Lypin e marrin vota t’u e godit kundërshtarin — ne pushtet ç”krrup bashke.

Postimi i plotë:

Shkrirja e përnjëhershme e vijave te kuqe — kjo metode e sofistikuar e hipokrizisë politike ne Kosove!

Lypin e marrin vota t’u e godit kundërshtarin — ne pushtet çkrrup bashke.

Mileti oportunist i ka fajet kënd e voton! 🔕

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat