Armend Zemaj tregon a e ka bërë testin për koronavirus - Bota Sot
Armend Zemaj tregon a e ka bërë testin për koronavirus

Aktuale

Armend Zemaj tregon a e ka bërë testin për koronavirus

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 22:06
Armend Zemaj

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemja ka thënë se nuk e ka bërë testin me COVID-19.

I pari i Shëndetësisë kosovare ka bërë të ditur se deri me tani nuk ka asnjë simtomë të virusit COVID-19.

“Nuk e kam bërë tasin nuk kisha asnjë simptomë  dhe ndjehem i sigurt  pavarësisht që kam kontakte me shumë persona. Vetëm nëse kam simptomë do ta bëjë testin në të kundërtën jo”, ka thënë Zemaj në kanal 10.

Ndryshe javën e kaluar kryeministri, Avdullah Hoti ka rezultuar pozitiv me virusin COVID-19.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat