Përplasen ashpër Mimoza Kusari-Lila e deputeti i PDK-së

Aktuale

Përplasen ashpër Mimoza Kusari-Lila e deputeti i PDK-së

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 14:39
Mimoza Kusari-Lila

Deputeti i PDK’së, Bekim Haxhiu dhe ajo e listës së VV’së, Mimoza Kusari-Lila, janë përplasur disa herë gjatë Komisionit hetimor për menaxhimin e pandemisë.

Deputeti i PDK’së i ka thënë Kusari-Lilës së të gjithë janë deputetë, të njëjtë.

“Mos u muno me na shit këtu mend, se krejt njëjtë jemi, të gjithë njëjtë jemi”, ka thënë ai.

Ndryshe, drejtori i IKSHPK’së Naser Ramadani sot po dëshmon në Komisionin hetimor në lidhje me menaxhimin e pandemisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat